| anonim_4396 a întrebat:

La ce spectacole ati mai fost?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Bună.
În ultimul timp nu am mai fost, nici la cele în aer liber.
Asta e, am alte priorităţi.
Pa, pa.

5 răspunsuri:
| Ξ ╚»◘ мєℓ²y ◘«╗ Ξ a răspuns:

Eu m-am dus la circrolling on the floor

la ala Orlandobig grinhappy

a fost tare...mai ales Orlandolaughing:X

| Ξ ╚»◘ мєℓ²y ◘«╗ Ξ a răspuns:

A...si am uitat m-am dus sambata trecuta la mall city la film si am vazut Extraterestrii din mansardabig grin...hee hee

| Emeraude a răspuns:

Eu ma duc la teatru aproape zilnic, chiar si cand nu sunt spectacole. laughing
Hmmm, in afara de cateva spectacole de teatru si un film la cinema acum 2 saptamani, n-am mai apucat nimic. sad Hard luck...

| hashe86 a răspuns:

La teatru merg diseara; "Vremea dragostei, vremea mortii", mi-a fost recomandat destul de mult asa ca musai trebuia sa l vad.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

N-am fost... ia si un link http://www.infoarte.ro/spectacole/Steaua-fara-nume-Tulcea-1068.html