| eubahhh a întrebat:

La ce te gandesti acum? rasp repede

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La ce raspuns sa-ti dau tie.thinking

30 răspunsuri:
| Bacemi a răspuns:

La cei din Haiti .

| Bacemi a răspuns:

La cei din Haiti.

Stefan
| Stefan a răspuns:

Acum ma gandesc la parintii mei care au probleme de sanatate.

constantaproca
| constantaproca a răspuns:

La unele probleme ce trebuie rezolvate urgent (nu de matematica).

| fluturas a răspuns:

Ma gandesc la ziau de maine.batting eyelashes daca ma asculta la istoriehee hee

| Pho3nix a răspuns:

La chimia organica. laughing (glumesc)

| User a răspuns:

La bautura, bautura si manele si femei de 7 stelelove struck
laughing

| LuS[z] a răspuns:

La faptul ca vreau sa ajung cat mai repede acasabig grin

| hamsterx a răspuns:

La frigul de afara si la cat de cald e in casa tongue

| miauu a răspuns:

La prietenu meu:X
nu ras la tel si ma transformlaughing)

| m4them4tic a răspuns:

La poza de la avatarul tau, deoarece cand aceasta e "mica" semeni cu o "cunostinta", dar m-am convins ca nu esti eabig grin

| Alisa a răspuns:

Pai cum sa fac in asa fel incat sa impac pe toata lumea(pe toti cei dragi)...pfff.cam greu...

| DeMentaa a răspuns:

Ma gandesc la... ce sa scriu acumlaughing

| Kynext a răspuns:

La dezastrul care a cuprins Romania si nu numai.Culmea e ca si eu fac parte din acest dezastru.Pacat ca nu pot face nimic inca.sad

| Zâmbărici a răspuns:

Idem madu ma gandesc de ce nu raspunde prietenul meux(x(x( sa vezi ce o sa iasa waiting(o cearta prin telefon doar)ca alta mi-e lene sa merg la el acasa!

A si ma mai gandesc cum naiba o sa imi stea parul' maine dimineatarolling on the floorrolling on the floorlaughing

bye bye

| Hmmmm a răspuns:

Cu ce sa ma imbrac maine sa imi stea si bine si sa nu imi fie friglaughing)si la petrecerea d azi noapte si ca ar cam trebui sa ma apuv d imvatat la engleza p mainelaughing)
tu?

| Bubble a răspuns:

La 3 lucrurilaughing
1.De ce ma doare in partea stanga
2.cand sa ma apuc sa fac ex d slabit
3.La imaturitatile pe care le-am facut in ulimii 2 ani :-

| knnight a răspuns:

Ma gandesc la ziua de maine, oare ma asculta la religie si mai ales trec la francezathinking

| Criss1105 a răspuns:

La iubitu care nu m'a sunat azi
La faptul ca nu am iesit deloc din casa azi
si ca maine e o noua zi de scoala la draculcrying

| tim a răspuns:

,, daca as vrea sa stii, as spune cu voce tare nu m-as gandi" e o replica, stii cine a spus-o?

| moftuliki a răspuns:

La un baiat :X:X:X

| Adela_9686 a răspuns:

La o problema grava ce trebuie sa o rezolv maine si nu stiu daca o sa reusesc

| chrissi a răspuns:

Sunt curioasa sa vad ce e in mailu pe care tocmai il primii de la un prietenhappy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ma gandesc ca trebuie sa fac baie si ca baia e ocupata cel putin jumatate de ora de aici in colo angry laughing.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ca de la un timp încoace nu se mai postează nimic interesant pe TPU

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La intrebarea ta, cu oglinda ca nu ai putea trai fara ea, ca tocmai am raspuns si mi-a ramas in cap, cat de fitoasa poti fi, sa n`o iei ca pe o jignire, dar nah, asa estebig grin.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La testarea de la algebra(ce ipocrita pot fi, recunosc: nu-mi pot lua gandu` de la minetonguetongue).

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La selena gomez. Ca abia mi-am facut un id nou.

| dudu_3763 a răspuns:

Pai rapid ma gandesc la ziua de maine cand o sa vina o suplinitoare la ora de romana...(o baba)
facem panaramalaughing