| BubuuLinna a întrebat:

Cum fac sa treaca mai repede timpul pana la vacanta de vara adica o luna jumate? cryingcrying sad K zici ca mno trece repede dar daca te gandesti bine nu e asa crying Ce sa fac straight face Pt cel mai bun rasp dau fundita :X sad

2 răspunsuri:
| No a răspuns:

Cu cat te preocupi mai mult de scoala si inveti si dai teze cu atat mai repede trece timpul.chiar daca nu-ti dai seama laughing) Dar si clipele frumoase din an. trec asa de repede.pe nesimtite straight face Chiar daca nu-ti dai seama pe moment, timpul trece foarte repede...

| BubuuLinna explică:

Mda dar DeDee parintii mei sunt plecati in strainatate sun singura sad