| Bogdan009 a întrebat:

La ce te pricepi tu cel mai bine?

13 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Stiu sa vopsesc impecabil o masina daca intru in cabina de vopsitorie.

| NoNameJunior a răspuns:

La dans.
tu?

| Bogdan009 explică (pentru NoNameJunior):

Ma pricep sa ii spun la prosti la ce ma pricep cel mai bine

| Seby80 a răspuns:

Sex

| adytza0700 a răspuns:

Engleza,sa pierd timpu, sa vizionez filme si sa stau pe TPU.

| iulicika1414 a răspuns:

Nu cred ca exista multe lucruri la care sa ma percep 100% de bine! insa sint citeva! ca de exemplu probremele la ghimie sau sa dansez, sa stau si eu pe ne, pe www.odnoklassniki.ru,:)etc.

| RubikSD a răspuns:

La lenevit.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

***. sa 'njur laughing

| nicoleee30 a răspuns:

Sa fiu perversa,sa fiu rea, dusmanoasa, crizata.Trebuie sa ma schimb!

| georgexxl a răspuns:

As vrea sa stiu de ce esti asa curios probabil tu nu te pricepi la nimic

| AdRiaN20 a răspuns:

Sex,PhotoShop,Sport,Engleza...etc...etc

| pitik99 a răspuns:

Sa fac persoanele din jur sa zambeask:X

| secilia a răspuns:

Sa stric calculatoare