| mymy_3187 a întrebat:

La facebook imi apare la chat 0 chiar daca prietenii sunt online.Cum sa fac sa imi apara iar cei care sunt online. vo rog ajutati-ma

Răspuns Câştigător
| b06dan1x7 a răspuns:

Ce browser folosesti? foloseste google chrome. descarca-l de pe filehippo! si cred ca nu va mai face asa ceva... iar daca ai google chrome descarca versiunea noua de pe filehippo.

poate cine stie ai vreun plug-in lipsa cine stie dar sa faci ce ti-am spus eu mai sus... succes

1 răspuns:
| mymy_3187 explică:

Multumesc dar s-a rezolvat singur.dar oricum iti dau funditahappy