| obeliks a întrebat:

La farmerama ce cotet de gaini trebuie sa cumpar ca sa am oua?

5 răspunsuri:
| IngerulSiDraculTau a răspuns:

Niciunul din cotetele cumparate nu iti fac oua
trebuie sa strangi scule adica cuie lopata, lemn etc si sa il contruiesti tu singur. funda?

| smecherulxxl5 a răspuns:

Este cotet special. nu cotet de gaini x xl sau xxl. trebuie sati cumperi cotet special

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cotet xxl.il poti cumpara de la atelier.astha daca ai completat.tot cea ce iti trebuie pentru al cumpara.(cuie, lemne.etc).baftalove struck

| Theodora1234 a răspuns:

Cuib de clocit.Te duci in oras, sh dai pe atelier.Acolo iti apare o fata de capra parca.si o schimbi pana ajungi la gaina. Fundita?