| ornitoringfsa a întrebat:

La farmerama poti sa cureti pasunea salbatica(de pietre, copaci si ce mai sunt pe acolo)? Daca da, cum?

Răspuns Câştigător
| Andra2503 a răspuns:

Da, trebuie ca vecini sa nu fie scumpi la vedere adica sa ai toti 12 vecinii

3 răspunsuri:
| federerdinamo a răspuns:

Da trebuie sa ai vecini cat mai multiwinking. Inearca sa adaugi in locurile libere asa tot ce e in plus v-a disparea:*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Trebuie sa ai cel putin 12prieteni din cate stiam eu! am si eu nevoie de prieteni.ma ajuta si pe mine cineva? va roog! vasile_anutza_2007

| tudorel_7462 a răspuns:

Dati si mie add la tudorlkj am nev de prieteni