| jumbO a întrebat:

La jocul Barn Buddy se da credit pentru struguri, dovleci, nuca de cocos, portocale si Fruct-stea? :-x

FunDaaa'.:-).
va roog. si nu cu raspunsuri aiurea oh go on...

raspunsul corect va primi fundita. love struck

6 răspunsuri:
| Bitzy a răspuns:

Buna! Eu am primit funda la trifoi, ridichii. avocado, marcovi...etc.Tot ce se enumera atunci cand dai clik pe cupabig grin
Uneori pot aparea defectiuni.Adica:Eu am facut cupa la morcovi si nu mi-au dat credite.sad
Pa-pahappy
Sper ca te-am ajutat!
:*

| Bitzy a răspuns:

Sall din noulaughing
Da poti primi credite pentru ce ai enumerat tu mai sus.
Mai poti primi credite si daca speli porcul, tunzi oaie.etc.faci treburi la animale:*

| Bitzy a răspuns:

Apropo...hi5 meu;)
Ptr vecini:)
http://gaby11-98.hi5.com
dai add
apoi
codul
http://www.hi5.com/......pCanvas.do

Pa-pa:*
Ne vedem p BARN BUDDY

| Pişcoţel_8877 a răspuns:

Deci...sa zicem ca tu le ai plantate da?
Asa dupa ce iti cresc le culegi si apoi intri in hambar*...si dai "vinde tot" In cazul in care vrei sa le cumperi intri la shop si le iei ...si nu sunt cu credite sunt cu monede happy noroc

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da se da

| FunkY_7204 a răspuns:

Heyy hai sati si eu joc barn buddy si se dau credite pentru toate fructele care le-ai scris doar ca dureaza pana faci cupele la ele tongue

Întrebări recente