| jumbO a întrebat:

La jocul Barn Buddy se da credit pentru struguri, dovleci, nuca de cocos, portocale si Fruct-stea? :-x
FunDaaa'happy.

10 răspunsuri:
| DEBrown a răspuns:

Da, se dau credite pentru orice fruct sau leguma cu trofeu happy

| tpuu a răspuns:

Nu cred. dar stiu urmatorul lucru :...de ex plantezi rosii:...si atat de multe rosii plantezi si le iei. castingi cate o fundita la fiecare recolta de rosii. si ajungi la un moment-dat la, cupa'. si acolo depinde. mia mi-a dat si credit.happy

sper ca te-am ajutat cat de cat

succes

| jumbO explică:

am facut la rosii. am luat cupa si nu mi-a dat nici un credit straight face
eu stiu cum se ia medaliile cupele si alea...

eu v-am intrebat daca se da cupe la cocos, etc happywinking

| UnDeaD96 a răspuns:

La dovleci la cocos si fruct stea da sigur la restul nu stiu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Http://progressivefm.do.am

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Iti da iarasi la trifoi 500 exp si 200...si mai sunt si altele

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca plantezi de mai multe ori o recolta de ex orhidee si faci 19000 iti mai da 1000 de credite si experienta

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La ridichi, trifoi, cocos, avocado, porumb si dovleac da credite. La rosii si pepeni nu mi-a dat credite.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La cocos primesti 1000 de credite

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La toate legumele si plantele primesti credite, eu am primit si la pepeni.