| MysticWayz a întrebat:

La jocul Conquiztador, daca pierd la Blitzkrieg, primesc craniu sau pierd bani, medalii, ceva? Pierd ceva daca pierd un joc la Blitzkrieg?
Dau funda! happy

Răspuns Câştigător
| Andarock a răspuns:

Daca joci la Blitzkrieg si obtii: Locul 2: Nu pierz/primesti nimic
Locul 3: Primesti un craniu

P.S.: Daca de ex. ai 4 cranii. La Blitzkrieg obtii locul 1, atunci vei mai avea doar 3 cranii deoarece pierzi unul (e bine).

Si eu am cont pe Conquiztador. Ma descurc destul de bine, dar unele intrebari is destul de grelehappy

3 răspunsuri:
| mihaela31 a răspuns:

Pierzi doar puncte nimic altceva.

| flaviu1234 a răspuns:

Nu pierzi nimic...dar castigi bani, stelute, si experienta in topuri.

| Betty_9264 a răspuns:

Nu pierzi nimic si eu am jucat...si nu pierdeam nimic chiar daca nu castiga:X.