| zxzx a întrebat:

La KFC cafeaua ti-o da in ceasca sau in pahar de unica folosinta?

Răspuns Câştigător
| yoo23 a răspuns:

In pahar de unica folosinta un pic mai special big grin

5 răspunsuri:
| ησ мυѕι¢✪ησ ℓιƒє a răspuns:

Pahar de unica folosinta, LOL! E un fast food, nu un restaurant, normal ca de unica folosinta laughing

| SpEEdz0r a răspuns:

Nu ma, ti`o da in troc!

| Balonash_1618 a răspuns:

In pahar gen Mchee hee funda?

| jessyca_5795 a răspuns:

Depinde din ce punct de vedere te-ai referit si mai exact care kfc, iti pot da anumite exemple de orase din europa in care kfc are o gama larga de markenting ca sa atraga clientii punand la dispozitia clientului modul in care sa isi savureze o buna cafea; venetia o poti bea intr-o frumoasa ceasca transparenta cu sigla kfs; tokio fiind un popor mai evoluat faci comanda pe un touch la masa la care te asezi si in 5 min maxim te va servi o chinezoaica pe care o vei tine minte deoarece toate sunt identice intr-o cescuta la care juri ca este facuta din portelan dar bine este carton toata ziua, facatura de chinezi, bucuresti ceri o cafea cu doua pliculete de zahar si 3 de lapte si primesti spre surprinderea ta un mare borcan de carton cu o cafea simpla la care daca ai norocul nu a scuipat nimeni in ea. dar cel mai bine ar fi sa te duci la kfc

| Youmakemewannadie a răspuns:

Pahar ca la milk shake