| Creioane COlorate:)) a întrebat:

La Lady Popular iti cumperi hainele te duci la garderoba si cum le pui pe tine?

Răspuns Câştigător
| Britney13 a răspuns:

Te duci la garderoba, elimini hainele dupa tine si dupa aceea dai click de exemplu pe pantaloni si iti scrie in paranteza de exemplu (2) dai click si iti apare jos acolo dai la ce ti-ai luat click si iti apare o culoare de exemplu maro si tu dai click pe ea de doua ori sau o data depinde de mouse si daca iti apare din prima sa nu mai dai. Gata. Sper ca ti-am fost de ajutor.

3 răspunsuri:
| AnaEindragostita a răspuns:

Elimini hainele de pe tine si dupa aia in garderoba st multe lucruri dai click pe ele ad ex fusta(3)pantaloni(10) si dai click si jos iti apar ce fuste, pantaloni ecc ai funta

| RsDeea a răspuns:

Dai click pe rochie, pe tricou, pe pantalon sau pe ce ai cumparat, din dulap, iar apoi sub camera iti apar hainele( tricouri, pantaloni, fuste, depinde pe ce ai dat click) dupa care dai click pe tricoul alb (de exemplu) unde iti arata mai multe culori sau doar una, dai click pe o culoare si se pune pe fata.

| Deutza97 a răspuns:

Ai acolo in dulap. le iei de acolo si le pui pe fata ca si cum ai juca jocuri de imbracat