| Raphael a întrebat:

La multi ani tuturor fetitelor (numai celor de sex feminin), domnisoarelor, doamnelor, babelor, cucoanelor, muierilor, mindrelor, gospodinelor, iubitelor, sotiilor, divortatelor, vaduvelor... pentru ca exista! Mai scrieti si voi!

Răspuns Câştigător
IMPERIA
| IMPERIA a răspuns:

Mulțumim! La mulți ani și doamnelor și domnișoarelor ce-ți sunt aproape și-ți înfrumusețează viața, Raphael.

4 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Mersi frumos, Raphael!

P.S. Chiar ai Timp liber!winking

| Bya132 a răspuns:

Mulțumim Raphael!
Nu mă apuc să comentez întrebarea happy

| JamesDeLa2 a răspuns:

@Κλεοπάτρa Vruiam sa-l intreb si eu asta, dar se pare ca ai facut-o tu! laughing)

| Κλεοπάτρα a răspuns:

Tu ai vazut fetite de sex masculin? Ms.