| Al3xysS a întrebat:

La nastere, parintii iti aleg un nume. Iti convine numele pe care ti la pus parintii tai? De ce?

Răspuns Câştigător
| CopilulEmo a răspuns:

Imi convine numele, deoarece prin acest nume imi voi aduce aminte de parintii mei si ce au facut mentru mine, chiar si dupa moartea lor.sadsadsadcrying

10 răspunsuri:
| BoOoMbOnik a răspuns:

Nicoleta nu prea dar Izabela imi place. Fundita? Te rog. Mersi!

| Bailey a răspuns:

Pai ma cheama Alexandra si la inceput nu imi placea, dar acum a inceput sa-mi placa si cred ca mi se potriveste. happy Funda?

| DianaPrepelita a răspuns:

Nuu. e stupid dar respect parerea lor

| Pisoiul a răspuns:

Iimi place numele meu Emanuel.Dece nu mi l-ar placea parintii mei mi l-au pus nu vad ce ar fi in neregula cu el e un nume frumos cei carora nu le place numele lor sunt nesimtiti ce nu e frumos la un nume? Fiecare nume are ceva special.

| ℬaby a răspuns:

Dalove struck Sunt fericita pentru ca ma numesc Bianca\dancing E un nume deosebit. happy

| raresik95 a răspuns:

Ma numesc Rares, imi place numele meu enorm. Cand s-au gandit ce nume sa imi puna s-au gandit la ceva rar...si a iesit Rares!

| SyMy24 a răspuns:

Imi convine. De ce nu mi-ar conveni? Oricum, fiecare nume e frumos si iti da o identitate...happy

Pa!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La inceput sa iti zic sincer ca nu imi placea numele meu asta find cam pana la 10-11 ani dupa aia mi-am dat seama ca nu are nimic numele meu dar sa iti chic sincer cel mai mult uram faptul ca am doar un prenume!
Apropo pe mine ma cheama Alexandra

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da imi place numele meu dar prefer alinturi ca Didi, Dudy, Daiana decat Diana, bineinteles ca e acceptabil si asta dar ma rog laughing.

| Cornellia a răspuns:

Daaa ma mindresc cu numele meu si imi place enorm... mi se spune Corina dar prietenii ma dezmiarda Cornellia laughing