| Iamthebigproblem a întrebat:

Mama mea este însărcinată (nu stim sigur Dacă este fata sau baiat), iar părinții mei m-au lăsat sa aleg eu numele copilului, dar nu am idei. As vrea as imi dati cateva nume mai deosebite si rare va rog.

9 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Cauta in google "nume de baieti" si "nume de fete" si vei gasi liste cu mii de nume!

Răspuns utilizator avertizat
| ngina a răspuns:

Nume de fată :Emma,Andreea,Emma,Sofia,Nastea,Virgina,Lia,Corina,Ada
Nume de băiat :Robert,Marin,Artiom,Ion,Damian, David, Victor, Mihai, Cristi.

| Inna2003 a răspuns:

Nume de fata :
Béatrice, Teodora, Andra, Bella, Lorena, Bianca, Daria

Numeri de băieți :
Robert, Bogdan, Razvan, Fabian, Darius, Caius, Valentin

| whatevernvm a răspuns (pentru Inna2003):

Pune-i Fabian dacă vrei sa te asiguri de dinainte ca e gay. Și ce d-zeu nume e Caius? Ai fantezii cu Roma antica?
Oricum, față de șmecheruldelacraoiva ai dat nume normale. Cu siguranță si-ar numi fratele "Nimeni" sau "Dorel". Iar Valentin e al doilea prenume al prietenului meu. Zice ca suna atât de gay încât nu zice nimănui cum îl cheamă.
Îmi place Razvan și Robert în schimb

| Inna2003 a răspuns (pentru whatevernvm):

Tu nu ai ce face si te-ai gandit sa comentezi raspunsul cuiva de aici, ca nu inteleg? A zis sa dam nume de baieti si de fete, nu unu sa scrie si restul sa comenteze... Asta e parerea mea si asta e. Daca ar fi fost mesaj de la cel care a intrebat, mai acceptam, nu i-au placut, si-a spus pararea. Dar ce te apuca pe tine asa sa comentezi, si sa te bagi peste tot?

| whatevernvm a răspuns (pentru Inna2003):

Mergi la culcare, copile. Te ai prăjit.

| Inna2003 a răspuns (pentru whatevernvm):

Se confirma ce am scris mai sus.