| bogdy_7709 a întrebat:

La omnix club in voluntari as vrea sa ma duc in weekend doar pentru o zi la piscina si nu stiu cam cat ar costa va rog pana poimaine vreau un rasp multumesc anticipat

2 răspunsuri:
| bogdy_7709 explică:

Eu vreau daca se poate doar o singura zi la piscina... oricum multumesc sunteti foarte tari acolo am invatat sa inot :**:

| Voluntari_Omnixclub_1990 a răspuns:

Buna ziua,
aveti o gama larga de abonamente in functie de serviciul dorit legat de o intrare o puteti primi gratuit daca sunati la receptie si va faceti o simpla programare
va asteptam