| anonim_4396 a întrebat:

La,, Romanii au talent" cum se numeste melodia de la preselectii cand a cantat-o Rebeca, fetita de 7 ani?big grin

Dau funda si vothappy

6 răspunsuri:
| TaNaNaNaNa a răspuns:

A cantat "Ave Maria"de Luciano Pavarotti

Ave Maria, gratia plena.
Maria, gratia plena
Ave, ave dominus,
dominus tecum.
Benedicta tu in mulieribus,
et benedictus
et benedictus fructus ventris
ventris tui, Jesus.
Ave Maria.

(Some versions add the following)

Sancta Maria,
ora pro nobis,
nobis peccatoribus,
nunc et in hora
mortïs nostrae.
Amen

| B3bytzaa a răspuns:

Ave Maria

| B3bytzaa a răspuns:

Imi cer scuze am citit intrebarea mai bine acum am vazut ca de fapt la melodia de la preselectie te refereaihappy.Se numeste "pie jesu" happy

| ella_7332 a răspuns:

Daca te referi la cea din seara asta se cheama '' ave maria''

| Gickanho a răspuns:

E opera, crezi ca stie cineva? nu cred ca e vreun meloman pe TPU
daca nu iti raspunde nimeni ai onoarea sa imi dai prima funda

| stanlaura80 a răspuns:

Melodia se numeste " Pie Jesu " si sper ca te am ajutat. fundita? big grin :*