| MaRy_2365 a întrebat:

La scoala ne-a cerut niste proiecte si stiti ca de obicei se pun stinghii de lemn, dar stiu ca sunt si ceva albe din plastic sau ce o fi. Cum se numesc si unde se gasesc?

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cred ca stiu la ce te reveri numai ca ca sa-ti pot raspunde exact trebuie sa le spui pe nume la acele "chestii" de care vorbesti.sar putea sa gasesti ceva pe la carefour, metro, selgros sau real.de obicei pe acolo gasesti cam tot ce-ti trebuie. sper sa nu te superi daca nu le gasesti!happy