| Smileee a întrebat:

La Sims 3, care este codul pentru bani?

11 răspunsuri:
| Smileee explică:

Danaalexa: Am Sims 3 de pe net. Te poti uita la intrebarile mele. M`am ghidat dupa un raspuns. Simsul acum se incarca... sper sa mearga. Inca nu stiu daca merge dar am intrebat sa stiu, in caz ca merge sa nu astept dupa raspunsuri.

| Myu a răspuns:

Apesi CTRL+SHIFT+C si scrii : Kaching ( pentru + 1000); Motherlode ( pentru + 50000 ) si Suma de bani pe care o ai atunci + (numele familiei ) + (cat bani vrei sa mai adaugi )

Răspuns utilizator avertizat
| danaalexa a răspuns:

Motherlode tot asa de unde ai sims 3big grin?

| Anaisssss a răspuns:

Tot motherlodehee hee

| aLina_8828 a răspuns:

Motherlode sau motherloderwinking

| victo a răspuns:

Add 1, 000 Simoleons: Kaching. This cheat code will add 1, 000 more Simoleons.
Add 50, 000 Simoleons: Motherlode. This cheat code will add 50, 000 more Simoleons.

| daniela_9291 a răspuns:

CTR +C+H-motherlode

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Intra in singurul joc social din romania care te plateste pentru ca te joci
http://www.anno1777.com/index.php?i=31669
nu ai nimic de pierdut, merita sa incerci

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Motherlode

| krk a răspuns:

Motherlode