| Randy Orton a întrebat:

La toate televizoarele color pot pune un XBOX360?

Răspuns Câştigător
| mgtow a răspuns:

Televizoarele clasice nu au iesire HDMI asa ca unica varianta ramane pe euroconector.

3 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Da pentru ca televizoarele vechi in spate au iesire euroconector si consola are mufa euroconector cu cele 3 fise galben, alb si rosu. La televizoarele moderne cele cu plasma, LED sau LCD au iesire HDMI care permit o rezolutie de 1080p si o calitate de sunet mai buna.

| Randy Orton explică (pentru mgtow):

Merge si fara iesirea HDMI?

| Randy Orton explică (pentru mgtow):

Deci amandoua cablurile mi le da in pachet, cand cumpar XBOX-ul, nu?

| mgtow a răspuns (pentru Randy Orton):

Televizoarele clasice nu au iesire HDMI asa ca unica varianta ramane pe euroconector.