| Cortex a întrebat:

La un joc imi cere sa fac urmatoarea chestie : "Burn or mount the image.". imi puteti zice cu ce program pot face acest lucru si cum? sa-mi explicati unde sa intru etc.**funda!

3 răspunsuri:
| AstaMicu a răspuns:

Daemon tools!
funda?

| bogdan1011 a răspuns:

Da se face cu daemon tools. il descarci instalezi si dai restart ca sa functioneze programul.
ca sa montezi o imagine : il gasesti in dreapta jos la taskbar, dai click dreapta pe el, virtual cd/dvd ROM dupa aceia aia cu media, supa aceea mount image si cauti in pc fisierul iso care vrei sa-l montezi, dupa acea depinde ce ai montat la unele programe apare interfata de instalare la altele il gasesti in my computer.
Bafta

| georgy_2166 a răspuns:

Trebuie sa downloadezi programul daemon tools si mai departe iti dai u seamawinking