| Bizzle a întrebat:

Bună La Toată Lumea! Mi-am luat jocul Prototype 2. Mno e ok până aici. Aş vrea să mă ajutaţi cu următoarea chestie, şi dacă puteţi sămi explicaţi ca la proşti pentru că sunt greu de cap... Ok când l-am luat am dat pe el. Ok am intrat în folderul cu jocul si acolo văd (mă aşteptam să fie ca la GTA dar no) văd 2 foldere unul DVD1 şi al doilea DVD2 şi mai are o chestie cu o iconiţă gen un PC si un i (gen ca la informaţii cam aşa) şi am dat să văd care este povestea cu aceste foldere.Ok intru în DVD1 văd la arhive de mă doare capu, Intru în DVD2 acelaşi lucru... Nu ştiu, habar nu am cum se instalează cu aceste lucruri? Îmi puteţi spune? Sau chiar instala voi cu ajutorul tw? Aştept răspunsuri!
Îmi cer scuze dacă am greşit categoria!

Răspuns Câştigător
| MysteryMen a răspuns:

Lasa id-ul de messenger si te voi ajuta

| Bizzle explică (pentru MysteryMen):

Cipriancipi211

4 răspunsuri:
| taken a răspuns:

Extragi din arhivele alea imaginea iso apoi il instalezi cu daemon tools.Prima data extrage din arhive(click dreapta pe una din arhive apoi extract here).

| EdwardTeach a răspuns:

Cum s-a mai zis, extragi din arhivele alea imaginea.iso şi apoi o montezi cu daemon tools/magic disc/alcohol 120% etc. Iconiţa aia cu un PC şi un "i" este un fişier de tip.nfo care merge deschis cu wordpad/notepad şi care de obicei conţine detalii despre jocul respectiv: instalare, crack, etc.

| ExpertMen a răspuns:

Da.Urmeaza:
1.Descarca/instaleaza Daemon Tools
2. Dupa aia dai pe el si mai adauga o imag.DT
3.Click dreapta pe DVD1 si selecteraza Open With Daemon Tools.
4.O sa ineapa sa se instaleze
5. Dupa o vreme o sa iti ceara DVD2
6.Intri in Daemon Tools si dublu click pe img DT libera(adica nu iti apare o poza), si selectezi DVD2 din Folderul jocului.
7. Dupa ce ai facut acesti pasi jocul este instalat.
8. Daca jocul are Crack(in DVD2)dai pe el si il dezarhivezi pe Desktop.
9.Te duci unde s-a instalat jocul si dai paste la Crack(ii dai Overwrite All). Daca iti zice ceva ii dai Yes in continuu.
10.Acum totul este gata si poti sa il joci.
Mult succes