| Floryn9 a întrebat:

La unele persoane de pe Facebook nu le pot da cerere de prietenie, adica nu apare"adauga ca prieten", intru pe profilul lor si le pot da numai mesaj, din ce cauza?

6 răspunsuri:
| Florentina9210 a răspuns:

Pai trebuie sa aveti prieteni in comun, nu asa, iti vine tie si dai add la toata tara. Nu se face asa.

| WaterDrop a răspuns:

Probabil confuzi profilul cu pagina lor.La pagini nu poti da "add"

| Floryn9 explică (pentru WaterDrop):

Nu! Tu ai inteles gresit! Eu nu confund nimic! tongue

| WaterDrop a răspuns (pentru Floryn9):

Ok, in cazul acesta vezi ca ai optiune Privacy Settings >Who can contact me? ( daca o au bifata pe friends of friends) nu ii poate adauga nimeni altcineva.

| AntoniSoulesOne a răspuns:

Pai trebuie sa ai un prieten comun cu persoana aia, sau simplu facebook nu iti da voie!

| krazzy a răspuns:

Am vazut si eu asta, oare de ce?