| MaximAmSpusS a întrebat:

I-am dat cuiva o cerere de prietenie pe facebook de curand si nu stiu daca a acceptat sau a refuzat, sau daca a facut alta chestie. Cand dau pe profilul acesteia nu imi apare "Cererea de prietenie a fost trimisa" sau "Adauga prieten", in locul acestora imi apare doar optiunea "Mesaj". Poate sa imi zica cineva ce s-a intamplat cu cererea?

Răspuns Câştigător
| LonelyLoner92 a răspuns:

Din pacate inseamna ca ti-a respins cererea si ca a setat ca tu sa nu poti sa ii mai trimiti o alta cerere.

4 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Intra pe pagina ta (acolo unde ai prietenii), apasa pe "Prieteni" apoi Gaseste prieteni si Vezi cererile trimise. Acolo vei gasi stadiul cererilor trimise.

| MaximAmSpusS explică (pentru Salontanul):

Nu vad acea persoana in acea lista.

| Salontanul a răspuns (pentru MaximAmSpusS):

Esti blocat. N-a vrut sa-ti accepte prietenia.

| SorinelF86 a răspuns:

Te-a marcat ca spam, adica considera ca nu ii esti prieten si nu vrea sa mai fie deranjat de cererile tale de prietenie, poti doar sa-i trimiti mesaje

| CiuculinMarius a răspuns:

Ți-a respins cererea