| Paaandaaa a întrebat:

La voi se vede Super Luna?

18 răspunsuri:
| pwp a răspuns:

Eu nu m-am uitat.

| LolaKissTheGirl a răspuns:

Da si e chiar absolut superba... si mare love struck.

| ĐoarUnPunctuleţ a răspuns:

Nuu.at wits' end.
Darr stau pana la 5!laughing
Vreauuu sa o vaad =p~

| Cåpåċεl a răspuns:

Nu...e innorat si cerul e deschis la culoare (portocaliu) si nu se vede lumina lunii crying

| Digital112 a răspuns:

In bucuresti nu se vede nimic si stau de la 9 afara si am inghetat

| valThina a răspuns:

Nu sad ca e innorat

| Daniella a răspuns:

Nu

| Vla2xD a răspuns:

La noi la Bacau ori e innorat ori e ceata, ori amandoua ca nu se vede nimicsad

| KamyKaze666 a răspuns:

Va transmit de aici din buzau ca nu se vede Super Luna
Si presupun ca in Romania nu se vedecrying
De la buzau va transmite Yo
(TPU rea legatura)
Buna dineata

| hope2destiny a răspuns:

Eii, se vede un nor maaaare straight face.
oricum, nu e nimic de capul aceste "luni cat casa tineretului din galati"winking. azi luna este la cea mai mica distanta fata de pamant, este mai aproape cu doar cateva mii de km. raportand la distanta pamant-luna, este o diferenta ff greu sesizabila. si luna se vede cu cativa mm mai mare doar pentru ca e Plina. holbati`va la cer cu ochii cat doua telescoape si n`o sa vedeti nimic extraterestru. stiu toate astea de la doua profesoare de astronomie si de la directorul planetariului...nu va mai umflati atat in pene, ca nu e cine stie ce guguloi rosu/argintiu/alb/mov in dungi pe cer oh go on

| Paaandaaa explică:

Nici la mine nu se vede ca e innorat...sunt din bucurestisad

| lylo a răspuns:

Nu sad la tine?

| DidiLovesYou a răspuns:

Nu ca e foarte inoratsad

| alexush a răspuns:

Nici aici in slatina nu se vede.e innorat.

| romanianboy a răspuns:

La mine se vede
PS: Locuiesc in Austria orasul Linz

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu e innorat crying(

| doolshemady17 a răspuns:

La mine nu pentru ca a plouat sad. chair daca mi-ar fi placut sa o vadlaughing

| sannyuu a răspuns:

Nu, nu se vede nimic, cand ma uit in sus, vad nori negri si in cealalta parte mai luminos