| syjey a întrebat:

Labrador golden retiever sau Boxer german?

15 răspunsuri:
| beautifulkiss a răspuns:

Labrador golden retiever este rasa mea favorita.Sunt cei mai adorabili labradorii.happy

| FrozEenSoul a răspuns:

Labrador :X e mai frumos tongue

| Melindutza a răspuns:

Labrador golden retiever big grin

| RфZaημtzα a răspuns:

Boxer german pentru ca seamana cu buldogul si mie imi place.

| Ecea a răspuns:

Labrador fara discutii

| Roxana90roxana a răspuns:

Eu as zice : Labrador golden retiever happy

| BogdyBogdan a răspuns:

Golden retriever.mi se pare cel mai roial caine.

| Florin6326 a răspuns:

Labrador!

| Abandoned a răspuns:

Simplu. Eu!

| mutu32 a răspuns:

Eu am avut Boxer. E prea Jmecher cainele daca stii cum sa il dresezi!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Boxer! Nu exista inca un caine ca si boxerul! Ei au personalitate proprie laughing cum sforaie,cum dau din coada, sar in sus, alearga, maraie, latra, expira de parca ar avea ceva probleme de gradul 10 laughing. Eu am crescut cu boxeriwinking Si in plus sunt extraordinar de inteligenti! Prima stia si limba maghiara si limba romana...si ura tiganii si orice strain rolling on the floor Sunt nenumarabil de multe lucruri pentru care ar trebui sa-ti iei boxer in loc de astea happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Categoria potrivita.

| deutza_2137 a răspuns:

Eu zic ca mai frumosi sunt labradorii

| IoNyXxX a răspuns:

Labrador! love struck