| Annelise a întrebat:

Legat de metin. as dori sa stiu ce diferenta e intre shaman dragon si cel vindecator, din ce vad shamanul are si puteri de videncare, si de lupta. si inca ceva... cum pot sa imi perfectionez magiile? multumesc.

Răspuns Câştigător
| AnaEindragostita a răspuns:

La shamani magiile se perfectioneaza cu fiecare lvl la fiecare lvl trecut iti da cateva dinalea dai pe "C" langa emotii iti arata + pe fiecare magie de la lvl 5 in sus potiu sa faci magii si le adaugi vezi ca magia pentru a se perfectiona trebui sa ajunga la +16 funta

4 răspunsuri:
| Wihaela a răspuns:

Vindecator are mai multe vraji de vindecare! samanul gragon are mai multe magii de dragon! daca vrei, dl lv 30 in sus poti sa-ti schimbi magiilewinking

| Annelise explică:

Mentionez ca am trecut de levelul 80. ma refeream la un fel de iteme care iti perfectioneaza puterile happy

| CrazySoursD a răspuns:

Bonusurile conteaza happy

| MaraLove a răspuns:

Shamanul Dragon are un fel de puteri si shamanul Dragon are alt fel de puteri... casa iti perfectionezi magiile tb sa : cand treci la un lvl mai mare dai acolo unde ai puteri si la puterile pe care le ai deja ai un + in coltul dreapta jos... apesi pe el si gata! tiai perfectionat puterile!

sper ca am fost de ajutor!

papa!