| bonjo1 a întrebat:

LUME LUME s-a deschis forumul la metin2united inca nu merge sa faci nimic dar va deschide si downloadu si toate abia astept

Răspuns Câştigător
| ΔH a răspuns:

Bonjo, ce sa aprecieze ma?
Un forum la un joc care-ti ia mintile, te inchide in casa, si nu mai iesi pana la 30 ani, iar dupa 30 ani observi ca ai ramas virgin, nu ai familie, prieteni si nici un loc de munca, ai trait doar din pensia mamei si a tatalui?

Fi serios, Metin, WOW si CS sunt unele dintre cele mai tampite jocuri...

3 răspunsuri:
| ĐoarUnPunctuleţ a răspuns:

Vai.OMFG,OMFG.Iţi dai seama?
Vaiiiii leşin. vreau apa!
Foarte interesant.

| ĐoarUnPunctuleţ a răspuns:

@bonjo1,am dreptul să răspund la întrebăriwinking.

Răspuns utilizator avertizat