| letitiaioana a întrebat:

M-am certat cu cea mai buna prietena. Ce ar trebui sa fac?

8 răspunsuri:
| OnuOnulică a răspuns:

Să aștepți să îi treacă. Totul trece cu timpul.

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Pai asa e cu prietenii. Te mai certi te mai impaci. Daca vrei sa te impaci cu ea, zi ca vreti sa fiti iar prietene, o sa inteleaga, doar ati fost cele mai bune prietene.
Multa bafta.

| FrumusicaSufletista a răspuns:

Să chibzuiești dacă este ceva foarte grav, dacă nu o conversație v-ar rezolva toate problemele.

| AbelMagic a răspuns:

Solo ride until i die? Suna cunoscut? Asta e momentul pentru schimbare. Faci cum crezi ca e mai bine totusi.

| Pufoshul1 a răspuns:

Sa te impaci cu ea si sa-ti ceri scuze(daca e vina ta, normal laughing. Daca nu e vina ta impaca-te cu ea.

| fairy14 a răspuns:

Sa va impacati! daca intr-adevar e cea mai buna prietena, chiar aveti nevoie una de alta! Bafta!

| Cristi321 a răspuns:

Faza asta e ca si cum ai zice ca s-ar certa un cuplu. Daca ei se iubesc ce rost are cearta. Asa e si aici nu are niciun rost laughing) Bafta

| letitiaioana explică:

Nu mai conteaza deja ne-am impacat inainte sa m uit la raspunsuri. Oricum mersi.