| alexandra28ale a întrebat:

Am de gand sa o sun pe prietena mea cu care m-am certat ce credeti ca ar trebui sa-i zis?

2 răspunsuri:
| claudiu89 a răspuns:

Nu stiu de ce v-ati certat? puteai sa zici.
cu doar atatea informatii, as zice sa ii cumperi ceva frumos si niste flori daca vrei sa se simta mai bine. Daca vrei sa o suni sau sa-i scrii mesaj, cereti iertare, spune-i ceva frumos, spune-i ca o iubesti si ca iti pare rau ca v-ati certat si ii zici ca vrei sa te revansezi si o scoti in oras. daca ti asa mult la ea.

| IzzyX a răspuns:

Buna/Ceau x, ce mai faci? [trebuie sa iti dai seama din tonul ei daca vrea sa vb cu tine sau nu.] daca nu termini repede : Am vrut sa vad ce mai faci.mai vorbim.palaughing si daca vrea sa vorbiti spui : ce mai faci? ti-am simtit lipsa. avem multe de vb si chestii de genul asta:*