| anonim_4396 a întrebat:

M-am plictisit de viata, voi ce faceti cand va plictisiti?

10 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Cand te-ai plictisit cauti un hobby care sa iti ocupe timpul liber. Cel mai bine ar fi voluntariatul.Sunt organizatii care se ocupa de asa ceva in fiecare oras.Se ocupa cu ajutorarea caselor de copii si a azilelor de batrani.Am zis ca o sa ma inscriu si eu dar din pacate nu prea am timphee hee

lolita
| lolita a răspuns:

Niciodata nu ma plictisesc, dar stiu cum este, si eu am avut o varsta in care eram cam plictisita. cauta-ti un hobby sau cumparat-i o mascota, iesi cu prietenii, citeste o carte, joaca un joc, asculta muzica etc.

| MisterKat a răspuns:

Te-ai plictisit de viata, esti un fel de emo-kid?! Nu trebuie sa te plictisesti de viata. Eu ma plictisesc ca nu am ce sa fac, dar incerc sa imi ocup timpul altfel, ascultand muzica, citind, pe Internet, la televizor, invatand o noua limba straina... etc

O zi buna!

| KidoSmart a răspuns:

Eu una chiar m-am plictisit.nu stiu daca e adevarata marea veste 2012-anul mortii dar imi surade ideea

| david83 a răspuns:

Citesc o carte, ma uit la un film bun, ascult o muzica, fac sport, sunt multe lucruri pe care nu le-ai facut.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ascult muzica, citesc sau rasp aici la intrebari.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ucidete

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

La fel si eu!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Si eu m-am plictisit rau de tot de imi vine sa imi iau viata dar stau ma gandesc si stiu ca daca as facea aceasta prostie ar suferi ff mult parinti mei de faptul ca sunt singurul lor copil asa ca tr sa sufar si sa rabd in continuare, ...care are ceva chef de vorba sfaturi si alte chesti vreau sa ma contactati pe id darkaly

| ancutaaa a răspuns:

Te joci acum, aqw wizard101, metin2.fun, metin2.ro dragon fable, mech quest,stardoll,yoohoofriends,webkinz,si din astea pe scrii pe o foaie sa nu le uiti, ok? si le scrii si pe internet, ok? si inca unu woozworld si intri pe www.naruto.arena.com