| BUBULINA a întrebat:

Ma ajutati si pe mine? Caut si eu doua carti, Genoveva de Margorie Buckingham si Somnul Rosu de Paul Eugen Banciu, doresc sa le cumpar dar nu le gasesc.
Dau o surprizabatting eyelashes

Răspuns Câştigător
6 răspunsuri:
| BUBULINA explică:

@bro sunt bubulina aia cu care ai mancat porumb fiert si te-ai dat in roatasmug

| octavianpas a răspuns:

Http://www.cartedesucces.ro/sitemap.php intra aici si cred ca le gasesti

| maiamichel a răspuns:

Buna! cartile le poti procura de la biblioteca centrala, anticariat, internet, librarie,

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am cartile astea big grin... habar nu am de unde laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Care dintre Bubuline esti ca am ametit de cite Bubuline sint acum? Eu stiu una, restul de unde au aparut?hee hee

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Tulcea- Casa Cartii - ce surpriza?