| iuandfto a întrebat:

Ma cam plictisesc. Ce-as putea sa fac (tinand cont ca am piciorul in ghips)?

9 răspunsuri:
| Dove a răspuns:

Cauta un site de id-uri si fa-ti prieteni noi. E destul de interesant sa afli cate ceva nou despre cineva. Daca nu vorbeste pe mess cu noi prieteni care ii ai deja.

| ATHOS a răspuns:

Citeste niste carti interesante!

| sandy a răspuns:

Citeşte nişte cărţi(Sven Hassel)

| SupraDozaDeVise a răspuns:

Heii.imi pare rau.
Uite cateva idei.;-j
Citeste o carte sau o resvista, vorbeste cu prieteni la telefon :]], cheama-i la tine, jucati-va carti., uita-te la tv.
Ce vrei.;-j

| LoveToHate a răspuns:

Ideea mea e cam ciudata dar cred ca te vei distra cu siguranta.
Invita la tine 3-4 prietenii fiecare sa aduca cate ceva unul suc, altul floricele, seminte vedeti voibig grin apoi luati si voi niste haine din dulapul mamei tale eventual fuste sau rochi si va imbracatilaughing)laughing)laughing apoi jucati teatru unul este baiat, iar celalalt este fatalaughing)laughing)laughing) si incepeti sa jucati teatru e foarte amuzant... dupa ce v-ai plictisit iti pui prietenii sa-ti semneze ghipsul, apoi va uitati la un film super tare apoi dati drumul la pc si faceti misto de oamnei de ex vb cu un baiat pe mess si vada-ti drept fata E FOARTE AMUZANT! SERIOS!
sper ca te-am ajutat
fundita!big grinbig grin

| Aliiiin a răspuns:

Sa te spanzuri!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa cantiwinking

| Nike31 a răspuns:

Sa joci la PC Call of Duty Modern Warware 1, 2.

| Mihai_6081 a răspuns:

Ai putea sa te uiti la tv, sa joci metin, carti, sa citesti si mai gasesti tu ceva.