| kiss2 a întrebat:

Ma cam plictisesc in timpul saptamanii cand vin de la scoala... ce emisiuni sau filme imi recomandati?

5 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Luni la 20:30 (ora romaniei) pe antena 1 Comanda la mine si Vineri pe discovery channel la ora 00:00 (in Romania) Monstrii din corpul umanwinking

| LOLA33 a răspuns:

"Te vreau langa mine" pe kanal D.

| LOLA33 a răspuns:

Top Gear
MithBusters

| DjDariuS a răspuns:

Uita-te pe pro tv, antena1, prima tv si vezi ce fileme sunt pe la 20:30. Si emisiuni sunt destule : Tanar Si Nelinistit, Mostenirea(ff fain serialu ), Narcisa Salbatica, Trasniti Din Nato ( cel mai tare serial laughing ), Supernatural ( un serial palpitant ) cam atatea stiu eu daca vrei sat zic pe ce se difuzeaza si la ce ora da-mi mesaj. Si fundita plizz big grin

| CapshunikDya a răspuns:

Nora pentru mama! de la 10:00 la 12:30 si seara la 19:45. Sau telenovele big grin

Întrebări recente