| amorezul17 a întrebat:

Ma duc la gratar luni si ma plictisesc... aveti o idee ce sa fac?

Răspuns Câştigător
| OMEGALIN a răspuns:

Ia-ti un laptop si uita-te la un film,ia-ti o minge si joaca-te fotbal sau ceva,carti,remi, table, sah, o carte sa citesti si in primul rand, sa iei la tine sa ai ce pune pe gratar laughing))

5 răspunsuri:
| BiuL a răspuns:

Te plictisesti acum? sau la gratar o sa te plictisesti? acuma stai pe facebook, uite-te un film, dormi, fa curat in camera si pc, du-te la piscina
la gratar mananca, danseaza, spune bancuri, joaca badminton sau fotbal, fa plaja

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mai ai șase zile până atunci, sau poate că deja ai ratat acel luni.
Oricum, pe moment poate tragi un pui de somn?

| TheDarkQeen13 a răspuns:

Buna, pai sa mananci normal laughing ai putea sa citesti ceva sau sa joci ceva cu paletele, volei, football si mai multe sa spuneti glume sa radeti. Sper ca te-am ajutat.

| GaBrIeLa1994 a răspuns:

Sa prajesti tu gratarele, cu siguranta nu o sa te mai plictisesti tongue

| Missie997 a răspuns:

Pai n-ai de cat sa iti iei o minge la tine sa va jucati fotbal happy sau o pereche de carti sa va jucati pe porunciwinking ...si remi ar fi o ideetongue