| anonim_4396 a întrebat:

Ma intreb ce impresie isi face lumea despre mine atunci cand imi citeste raspunsurile thinking
Nu ca ar fi important, dar sunt mai curioasa din fire.

5 răspunsuri:
| AndreiGabi a răspuns:

Plictiseste-te la un film.

| Jameson a răspuns:

O impresie sigur o sa isi faca, cei care stiu sa le aprecieze.
http://www.youtube.com/watch?v=rad5J04IK0g
spune-mi te rog ce parere ai despre videoclip.

| Carmen100 a răspuns (pentru Jameson):

E foarte frumos, intuisem de la jumatate deznodamantul. Are cumva legatura cu intrebarea asta? Daca da, vreau sa iti zic ca nu ma afecteaza parerea altora, raman asa cum sunt eu si nu ma schimb pentru nimeni daca nu e o schimbare in bine.

| Jameson a răspuns (pentru Carmen100):

Ai dreptate daca nu e schimbare in bine nu are rost. Are o oarecare legatura cu intrebarea ta, ceea ce ai inteles din videoclip. Deci ma gandesc ca nu astepti sa te aprecieze toti si doar cei care iti cunosc adevarata valoare. Si cel mai important lucru sa nu iti pese de alti si parerea lor.

| alyalynutz a răspuns:

Daca nu e important atunci dc intrebi?