| Abby_6693 a întrebat:

Ma invata si pe mine cineva pasareasca!? Va roog

Răspuns Câştigător
| Th3eo a răspuns:

Eu stiam ca se pune dupa fiecare vocala consoana p si inca odata vocala. de exemplu: casa = capasapa, scoala = scopoapalapa

6 răspunsuri:
Apache
| Apache a răspuns:

Uita-te la justin bieber sau basescu ca astia sunt experti!

| Tenchiu a răspuns:

Egzistagza mai mugzultegze fegzeluri dezge pasaregzeascagza (daca vb repede nu prea se intelege) laughing

| xXCrissXx a răspuns:

Eu stiu pasareasca dar da-mi id tau ca sa putem vb asa nu pot sa iti spun

| psycho_5607 a răspuns:

Sapareasca?batting eyelashes

| Vlad9371 a răspuns:

Bea 2 litri de tuica si o sa inveti automat pasareasca. Bafta.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mei eu stiu la perfectie id meu denysyka_frumy adauga-ma si te invat