| Fericitul a întrebat:

Ma joc Jocul Seafight si am abservat la multi ca din nava lor ies iste luminite imi puteti explica dc ies luminitele acelea? Sau de unde le au?

2 răspunsuri:
| dragosbogdan001 a răspuns:

Ghiulele luminoase! Le poti cumpara pentu 50 perle/ 100 ghiulele si au aceleasi daune ca ghiulelele explozive! Dar arata mai frumos! Si se iau doar la evenimentele speciale!
Sau poate te referi la luminitele de iarna! Sunt cumva lumanari? Maresc punctele elita timp de un minut. Le poti lua iarna la un event sau le poti castiga oricand!

| Vitezomanul a răspuns:

Acelea sunt luminite...ghiulele luminoase