| aaaaaaa1 a întrebat:

Ma joc un joc pe hi5 barn buddy si mi-am pus casa si ferma pe gradina si acum nu mai pot sa le mut crying ce fac va rog ajutati-ma

Răspuns Câştigător
| BeatrICEBEA a răspuns:

Poi nici eu, si uneori imi da eroare la joc cand sa intru in el.:-s
Cred ca inca lucreaza la el sad. Pentru ca la eroarea care ii apare spune asa:
BarnBuddy is now unavaible.try again later.:-s
Asteapta! o sa termine ce au de facut si dupa aia o sa poti sa le muti :*
Funda?big grin

3 răspunsuri:
| ~ вα∂ вσу ~ a răspuns:

Sus in dreapta iti apar niste sageti albe (stanga, dreapta, sus, jos) dai pe ele si aranjezi cum vrei
funda?big grin

| ~ вα∂ вσу ~ a răspuns:

Aaa.scuze acum am vazut ca e indisponibil temporar.mai asteapta vreo cateva zile

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cred ca este o eroare mi s-a intamplat si mie si am statb asa cateva saptamani