| neUtilizator a întrebat:

Stie cineva un joc asemanator cu barn buddy? Ador jocurile cu ferma( sa ingrijesc animale sau gradina)

15 răspunsuri:
| alexxy_8614 a răspuns:

Buna. Farmerama este super happy eu am lvl 26 si trebuie s plantezi sa recoltez sa cresti animale ti`l recomand happy feliciti vecinii cand fac lvl de la lvl 17 ai acces la pasunea salbatica

| ⇒ƒℓy◕ Øη◕ RαiηცỜω☻ a răspuns:

Farmerama este tot pe hi5happy

| Sol27 a răspuns:

Da este pe www.facebook.com iti faci cont si la jocuri este farmville asa se numeste jocul e mult mai frumos decat barnbuddy:)

| диDяEﻉд a răspuns:

Farm town pe facebook si farm ville tot pe facewinking

| bianka_6461 a răspuns:

Farmerama

| bianka_6461 a răspuns:

Sau farmfrenzy toate jocurile, farmville, farmania

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da eu stiu tot de pe hi5:ferma rama si mytopia(sper sa iti fie de ajutor).

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Barn baddy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sall sunt cosmin ai putea incerca ferma good game fermer

| clauditza_3103 a răspuns:

Pai pe facebook este un joc asemanator!

| clauditza_3103 a răspuns:

Da! pe facebook este un joc asemanator.

| Fisca_Daniela_1926 a răspuns:

Da jocul e super imi place fuartte mult jocul acesta sper ca si voua va va placea daca il inercati

| Ilyes_Sergiu_1984 a răspuns:

Mersi farm vile e super