| alissa6 a întrebat:

Ma-m plictisit sa dorm dorm dorm, sa manac manac manac, sa merg la scoala scoala scoala... Cu alte cuvinte, a-m plik de viata. Ce sa fac?

Răspuns Câştigător
| Piableu a răspuns:

Iesi afara. Aleraga. Tipa. Plangi. Fi libera, gandeste-te ca viata este frumosa!

9 răspunsuri:
| Kanghu a răspuns:

Pai gasesti un hobby. Gandeste-te la ce iti place sa faci si fa un hobby din asta.

Sigur iti place ceva.

| Sebby a răspuns:

Fa ceva nou, iesi in club sau ceva, apuca.te de fumat (asta mi.a venit in minte) laughing

| TheUnikBiby a răspuns:

Hei, capul sus, ce e asta?
Sunt atatea lucruri de facut...relaxeaza-te...fa-ti hobby-uri.s.a.m.d.

| Skylar a răspuns:

Daca as sti...si eu tot ca tine
ia-te si tu de lume pe strada

| Stefaan a răspuns:

Cauta'ti un iubit

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Iti lipseste "condimentul" masculin :d in primul rand, iar in al doilea rand incearca sa gasesti ceva un hobby care iti place sau pur si simplu cauta-ti o prietena mai buna ( acum ca s-a mai incalzit ) si iesiti in parc, radeti de lume, barfiti, orice; alergati seara happy. O alta ideea ar fi sa iti gasesti o carte sa citesti, chiar daca nu esti pasionata de literatura ( si te gandesti ca sunt numai lucruri inutile acolo ) incearca totusi o carte interesanta, cum ar fi de exemplu ceva de psihologie ( Ce vor barbatii blah blah blah ). Sunt multe posibilitati de a invinge plictiseala, stai linistita ca ai sa ajungi la un nivel in care ai sa TE ROGI sa te mai "plictisesti" si tu un pic :p. Sper ca nu te-am plictisit cu mesajul asta :d papa

| betina98 a răspuns:

Ai putea sa incepi sa faci un sport (cum ar fi inotul)

| blade10 a răspuns:

Omoara-te

| Ella003 a răspuns:

Condimenteaza'ti putin viata...