| toma125 a întrebat:

Cat de mult v-ati plictisit de melodia Vara nu dorm?

Răspuns Câştigător
| DeeeaA a răspuns:

E unul din Hit-urile verii momentan. Suntem in luna lu` cuptorhee hee. Eu una o s-o ascult iar si iar pentru ca acum are farmecul ei aparte. O s-o dau uitarii, desigur, imediat ce incepe toamnabatting eyelashes insa deocamdata e in "lista" mea. Pa, pa.

13 răspunsuri:
| CautNume a răspuns:

De cand am ascultat-o prima data.E oribila.

| Mangustă a răspuns:

Nu am ascultat-o pana acum in intregime pentru ca inca astept sa scoata si varianta "Toamna eu dorm"

| ThePoet a răspuns:

Atat de mult incat n-am ascultat-o niciodata cap-coada

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

70%... o stiu pe de rost laughing)

| HermioneLove a răspuns:

Nu m-am plictisit inca dar sigur se va intampla mai ales dupa ce trece vara!

Răspuns utilizator avertizat
| Differentx13 a răspuns:

1OO% happy

| m97 a răspuns:

Nu m-am plictisit si cred ca nu o sa ma plictisesc niciodata.

| AleAlbu a răspuns:

Nu cred ca o sa ma plictisesc vreodata de ea laughing.cea mai tare melodie a verii big grin

| utzutzu a răspuns:

Dupa ce trece vara probabil.
mai ales daca se pune sa doarma pe urmatongue

| Zmady a răspuns:

E mel mea preferata si nu ma plictisesc de ea pana trece vara happy

| DooLceatZ a răspuns:

Haha big grin inca nu m-am plictisit tongue