| Alessyaaa a întrebat:

Ma numesc Alexandra, vreau si eu niste nume mai frumoase de hi5.Multumsec anticipat!

Răspuns Câştigător
| Floreenofficial a răspuns:

Mie mi se pare potrivit numele pe care il ai pe TPU, respectiv alexandrapianista!

3 răspunsuri:
| Slavic a răspuns:

Bună.

Pentru fete : pupSiK_LoVe, RaLuU, BabyBlue, Baby_doll, Droyophyla, End_0of_th3_World_xD, xD_LooLy_pup, Diva, Beautiful Lover, Crazy life, Lost in Dreams, Green_celia, Fata_cu_ochi_verzi(sau ce ochi ai tu), ciocolata_cu_lichior, finetti_cu sampanie,→°☆▀▄lOvE pInK★▒ツ; ZaPaciThaa, KLiFe is Pink[sau ce culoare iti place...], Beiibii` l0ve liFe craZy happy sAu nUmeLe tAu
Cam atît happy

| vivalavida a răspuns:

Suntosupersuperfata lol

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Alexandrapianista