| andreeatutica a întrebat:

Ma numesc Andreea si am 15 ani...am 1, 65 si 70kg... dati`mi si mie niste sfaturi cum pot slabi sanatos...sadsadsadsad...ast cat mai multe sfaturi de la voi...cred ca pot conta pe voi:*:*:*

5 răspunsuri:
| monyk a răspuns:

Buna, pai renunta la grasimi si dulciuri, sucuri carbogazoase...practica sport, inot, alearga, dar incetul cu incetul sa nu iti slabeasca organismul si sistemul imunitar, mananca cat mai multe fruste si legume, bea multa apa plata, ceaiuri naturale, sa ai 3 mese sanatoase pe zi, nu manca dup ora 19:00, bafta!

| www a răspuns:

Alearga muuuuuult. Mergi la nutritionist, mergi la sala, inoata.

| adika a răspuns:

Uite cum si nici nu e greu:
http://www.exposhop.ro/....../index.cgi

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Portii mici, sport mult.

| Deeds a răspuns:

Toti stim ca fiecare vrea sa slabeasca usor si rapid. din pacate nu se poate am avut aceeasi problema dar la 14 ani fix 70 de kilograme eu sincer m-am infometat nu mancam aproape nimica toata ziua si am fost la sala 2 ani a mers de minune dar apoi am avut probleme (palida, mereu irascibila, zici ca eram drogata straight face fara energie ) alta solutie, mananca des si putin in portii mici