| Șeerbi a întrebat:

Ma plicisesc foarte tare spuneti-mi ce sa fac va rog sau o activitate ceva caci nu am un hobby, funda multumesc.

Răspuns Câştigător
| Ayami a răspuns:

Ai putea sa te uiti la anime daca sti ce inseamna. Daca e iti explic Anime-ul se referã la animatia japonezã. Cuvântul anime este împrumutat de la termenul frantuzesc pentru animatie. Animatia japonezã este o formã distinctã de animatie care este aproape întotdeauna observabilã, fie prin prin stil, fie prin calitate.
Spre deosebire de stilul american, nu toate anime-urile sunt destinate copiilor. Subiectele din anime pot fi de la obscene pânã la nebuneste de drãgute, aceasta din cauzã cã legile de cenzurã japoneze sunt diferite de majoritatea tãrilor. Daca nu esti fana ai putea sa iesi afara?

| ARMANYxxx a răspuns (pentru Ayami):

Iti zic o solutie tare gaseste un joc online pe net si dai sa mearga laughing, vb serios cauta metin2, darkorbit, word of warcraft, 4story, is multe depinde ce iti place, funda?

9 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Dai la radio play pe netwinking

| Andreea_5313 a răspuns:

Comediile de Craciun.Profita de anotimpul asta minunat!

| A_7901 a răspuns:

Apuca-te de citit si de cantat! Descoperi atatea chestii foarte interesante!

| AdelaPopescu a răspuns:

Vezi un film, asculta muzica, citeste ceva sau posteaza pe TPU ce-ti trece prin cap laughing Sau iesi p-afara.

| Cladon a răspuns:

Intra pe www.detotrasul.ro! Poate iti mai trece... :))

| Cladon a răspuns:

Incearca pe www.detotrasul.ro! Poate iti mai trece... :))

| LaRySa_3274 a răspuns:

De obicei cand ma plictisesc ascult muzica cant la chitara mai ies cu prietenii si multe altele pararea mea este ca daca tu crezi ca esti destul de pregatita sa-ti iei un hobby ar foarte bine... ai mai castiga si un ban in plus :p

| iFresh a răspuns:

Pai creazati un blog si o sa ai ce sa facibig grin dar mai bine du-te la un fotbal ceva