| PicaGeorgiana a întrebat:

Ma plictisesc rau! dati-mi idei ce sa fac? Si nu va obositi sa raspundetii cu injuraturi sau jigniri!

11 răspunsuri:
| Xtadelo a răspuns:

Pai uite... raspunde pe TPU. big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fa trolling tongue

| Clarissaaz a răspuns:

Stiu eu am cateva ideibig grin:
1.Fa-ti cont pe facebook(daca nu ai deja) stii pe facebook se fac jocuri interesante pe unele pagini eu imi petrec destul de mult timp pe facebook

2.Joacate jocuri online jen:Transformice, Metin, Minecraft.din astea sti tu

3.Iesi afara {daca stai la curte} joacate cu animalele de casa {daca ai}

4.Iesi la joaca cu prieteni : in parca, la plimbare, povestiti lucruri interesante

5.Citeste o carte, rasfoieste reviste, joacate ceva ce iti place in casa

6.Joacate jocuri cu prieteni tai cum ar fi : {in casa} Monoploly,nu te supara frate,pantomimie, jocul gastelor etc, [Afara} Pitita, alergata, statuile mele, adevar si provocare, etc.

Sper ca te-au ajutat ideile mele:* Funda?

| PicaGeorgiana explică (pentru Clarissaaz):

Mai astept niste raspunsurii daca nu vei primi tu funda

| Clarissaaz a răspuns (pentru PicaGeorgiana):

Deci :d.love struck

| Inemes a răspuns (pentru Clarissaaz):

Deci ce?
Doamne...straight face Ce face lumea pentru o funda laughing

| Clarissaaz a răspuns (pentru Inemes):

Ai vreo pproblema?

| Inemes a răspuns (pentru Clarissaaz):

Nu,dar exagerezi.
Nu pot sa cred ca ai revenit dupa 10 zile pentru o funda laughing

| Clarissaaz a răspuns (pentru Inemes):

Da ok.dar este problema mea happy poate ca imi doresc fundahappy Nu cred ca ai tu ceva cu mine sau cu raspunsul meu ..acum las`o asawinkingsi gatahappy

| Inemes a răspuns (pentru Clarissaaz):

Imi imaginez si eu ca vrei funda dar nu trebuie sa o ceri asa happy

| Mihai2alex a răspuns:

Joaca-te ceva pe calculator, de exemplu World of Warcraft.mie mi-a ocupat mult timp.