| dalii389 a întrebat:

Ce sa fac atunci cand ma plictisesc? dati-mi niste idei. Funda

Răspuns Câştigător
| Miihaa a răspuns:

Daca ai ajuns sa pui intrebarea aici cred ca ai ajuns sa te plicitisesti rau de tot. Pai cu ce sa te ajutam noi? Folosete-ti un pic creierasul, imaginatia.
Exista o groaza de chesti de facut, poti vedea filme/seriale, citi carti/reviste, sa te plimbi pe jos/role/bicicleta, sa iesi pe afara cu prietenii, sa inveti sa canti la un instrument muzical sau sa desenezi, sa te joci, sa faci sport si lista poate sa continue.

4 răspunsuri:
| DragosConstantin a răspuns:

Sa citesti o carte.

| T0T a răspuns:

Asculti muzica, stai pe TPU, mai vorbesti cu cineva, te uiti la un serial.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Să te plictisești în continuare. laughing rolling on the floor