| iulia2013 a întrebat:

Mă plitisesc. Ce pot face?

9 răspunsuri:
| Popescu_Eugen_1964 a răspuns:

Sunt o multime de plictisite pe aici, faceti o gasca.

| deeeaqq a răspuns:

Altă întrebare din seria ''Ce pot face când sunt pictisit/ă?''

Sunt multe lucruri de făcut, nu ştiu cum vă plictisiţi voi aşa repede...

Vorbeşte cu prietenii pe wapp, fă confe pe skype, ieşi afară, uită-te la filme de comedie, citeşte ( sau nu, că e vacanţa rolling on the floor) ), joacă-te prin photoshop ( mă refer să editezi poze, faci avatar, etc. ), ieşi în oraş.

| Адина a răspuns (pentru deeeaqq):

Normaaaaal.
Oamenii plictisitori se plictisesc repede.
Tipaaaaa este soră cu plictiseala;(

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ieși pe afară nu mai sta doar în casă fă-ți niște prieteni cu care ai lucuri în comun, nu e necesar să vă jucați, de exemplu eu m-am plimbat 5 ore cu prietenul meu rolling on the floor. Socializează cu oamenii sau chiar mai mult apucă-te de un sport.

| DryIce a răspuns:

Dildo xD cel mai frumos e cu o prietena, este si dildo dublu xD

| ambicio a răspuns:

Poți dormi, te poți uita la un film sau viziona diverse videoclipuri.

| Odysea a răspuns:

Sunt oooooooo multime de lucruri de facut!

| IntoTheShadows a răspuns:

Depinde de ce îți place sa faci. Poți citi, sa te documentezi despre niște subiecte care te interesează sau sa repeți la o limba străină (nu te cunosc, deci enumăr mai multe variante), poți sa te apuci de un serial, sa vezi niște filme, sa vorbești cu niște prieteni despre ce chestii distractive ați putea face maine sau saptamana asta, poți sa creezi decorațiuni sau ceva artistic, sa faci tot felul de quizuri pe net sau doar sa te relaxezi și sa îți acorzi niste timp doar ție, ascultând muzica sau orice îți place tie. Poți și sa faci ordine sau sa îți rearanjezi obiectele din camera. Tu știi care din astea ți-ar plăcea.

| Rs_Robert_1994 a răspuns:

Te poti ju a fotbal, carti ai putea citi bancuri, sa te joci pe telefon nu iti pot suera prea multe incearca sa te joci ce te jucai cand erai mic. Poate iti readuci spiritul acela vechi.