| george_3488 a întrebat:

Ma puteti ajuta? am o problema cu metin2 cand incerc sa intru in joc imi arata create_no_appropriate_device

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si mie imi sune la fel si nu stiu ce sa i fac sad

1 răspuns:
| Liviu a răspuns:

Well...
Trebuia sa specific metinulhappy US, uk ro, Privat etc
Pei daca e metin2ro, us, uk - Instaleazale din now
Daca sunt servare private ia legatura cu GM, SGM, GA de acolo si cerei ipp`ul si trecel in acel folder de la metin2 care l-ai downloadat de pe site'ul lor (vei gasi un fisier numit MC. TEXT tip notpad acolo stergi ce scrie si scrii ipp pe care til da respectivu')
Teas sfatui sa nu joci pe servare private de romani sunt vai de steaua lor!