| SMTHING a întrebat:

Ma, serios care credeti ca este surpriza toamnei?

28 răspunsuri:
| BruneTTe a răspuns:

Duaaa. m`a exasperat si pe mine reclama aia [ stupida, din punctul meu de vedere]. Pai e ceva pentru copii, ca ziceau ca cica se va afla surpriza respectiva in nu stiu ce parc, unde trebuie sa fie prezenti copiii. habar nu amlaughing
poate strang copiii acolo ca sa ii anunte ca in sfarsit le taie Boc alocatiilerolling on the floor)))))

| doar.pt.voi. a răspuns:

laughing ca vine iar un an de scllaughing

| UNfriendLY a răspuns:

Un dinozaur sau un hipopotam, daca intrii la ei pe site trebuie sa colorezi aia si apare ce e, mi-a spus cineva ca dupa ce a desenat a iesit una din alea 2 numai stiu sigur care

| SMTHING explică:

Kinderlaughingrolling on the floor. buna astalaughing

| SMTHING explică:

@Marius laughing o psarehappy

| SMTHING explică:

@Summer. inteligenthappy

| SMTHING explică:

@RecycleBin laughing amuzant. da ma mai gandesc in legatura cu funditawinking

| SMTHING explică:

@utilecopii.ro...Da brrrrrrr

| SMTHING explică:

@doar.pentru.voi...hm.asta se stie sadsad

| SMTHING explică:

@ Miss Goldy...[bizzare e raspunsul de sub tine apoi u happy

| SMTHING explică:

@Bizzare.Asa estesad. parca. i iarna. mie frig si in casa trebuie sa deschidem caloriferelehappy

| SMTHING explică:

@Miss Goldy. da e si logic. da eu nici nu m.am apucat sa le fac pe acelea din vacantalaughing

| SMTHING explică:

@Nimiclaughing lol laughing poate asa'o fiilaughing

| SMTHING explică:

@Julyssa... Da si eu as' visa la asa ceva.yummy mi.ai facut pofta.merg sa o zapacesc pe mama sa imi faca ceva d0lce :X

| Kitty a răspuns:

Fericirea? Prin asta se subinteleg multe altele.

| Paywa a răspuns:

Sa se prelungeasca cu o saptamana vacanta de vara!

| wizopo a răspuns:

Incepe scoalacrying

| F. a răspuns:

Prima data nu intelegeam nimic din reclama aialaughing
Dar dupa cum suna. probabil e vorba de ceva nou de la milka.arome noi de ciocolatahappy

| Emmeii a răspuns:

Surpiza toamnei. ceva bun de la magazin in fiecare zi. laughing)

| Ioana05 a răspuns:

Ca vine frigu

| CudiDaKid a răspuns:

Mai scoate guta un album rolling on the floorrolling on the floor

| LaLalaaa a răspuns:

Buna intrebarelaughing

si bun raspuns cel de sub minelaughing

| LaLalaaa a răspuns:

Surpriza toamnei...thinking

pai poate nu mai ne dau teme pentru acasa de la scoalalaughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Surpriza toamnei? Care toamna? Eu am impresia ca e deja iarna laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

O prajitura pufoasa, pufoasa, cu un rand de crema de vanilie, unu` de ciocolata, la mijloc frishca, si deasupra glazuuraa cu felii de banane si sirop de caramelday dreaming =p~.

Nu stiu de ce, dar de la un timp numa` la mancare`mi sta capu`. Si prevad o surpriza a toamnei dinasta de la kinder, poiana, milka, din asteabig grin.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Surpriza toamnei: toamna nu mai vine laughing sau daca vinehee hee, incepe scoala cu teme, teze, lucrari si BATAI DE CAP crying
Alta surpriza nu stiu...:S

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Un urs gigant

| RecycleBin_6227 a răspuns:

Surpriza e ca nu e nici o surprizabig grinfunda?